CRM dla przedstawicieli handlowych Październik, 2015

KOMPLUS wdrożył system CRM dla przedstawicieli handlowych w firmie Kisiel.

Dostarczona aplikacja daje użytkownikom szybki dostęp do wszystkich danych o Klientach, zawartych w jednej bezpiecznej bazie CRM. Przedstawiciele handlowi korzystają z systemu CRM za pomocą przeglądarki internetowej. W dowolnym miejscu mogą przypomnieć sobie historię relacji z danym Klientem, zobaczyć ostatnio wysyłane maile, oferty, specyfikacje.

Przedstawiciele handlowi, korzystający z programu CRM mogą wymieniać sie między sobą informacjami, poprzez wewnętrzny komunikator. Pozwala on rownież na wysyłanie przez kierowników powiadomień i wiadomości, ważnych dla wszystkich pracowników.

Raporty, które są w CRM dla przedstawicieli handlowych, pozwalają m. in. monitorować ilość działań handlowych, kontraktów oraz sprzadanych towarów.

Firma Kisiel powstała na poczatku lat 90, a pierwszą marką, którą sprzedawała był Władimiriec, wypierany następnie przez kolejne marki – MTZ, Pronar, Ursus i Zetor. Od 2008 r. firma Kisiel jest czołowym dilerem marki Case IH oraz Steyr, której dystrybucja prowadzona jest na terenie Świętokrzyskiego, Podkarpacia, a także części Małopolski i Górnego Śląska. Poza ciągnikami i kombajnami w ofercie firmy znajdują się również maszyny wiodących krajowych i zagranicznych marek - Horsch, Unia, Lemken, Pronar, Akpil, Joskin.