CRM dla przedstawicieli handlowych Lipiec, 2015

DOMEX z systemem CRM dla przedstawicieli handlowych

KOMPLUS wdrożył system CRM dedykowany dla przedstawicieli handlowych w firmie DOMEX, jednego z największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej.

Program CRM dla przedstawicieli handlowych wspiera codzienną pracę handlowców i pozwala na bezpieczne przechowywanie danych kontaktowych Klientów oraz planowanie działań sprzedażowych.

Użytkownicy aplikacji CRM mają zapewniony ciągły wgląd do systemu przez przeglądarkę internetową. Moduły systemu pozwalają planować i kontrolować działania handlowe z Klientami od momentu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty, poprzez spotkania, negocjacje, sprzedaż, po działania serwisowe i gwarancyjne.

Znajdujący się w CRM dla przedstawicieli handlowych Terminarz umożliwia planowanie pracy handlowców i podgląd na wprowadzone działania i spotkania przez współpracowników.

System CRM dla przedstawicieli handlowych firmy KOMPLUS to prosta i intuicyjna aplikacja, który wspiera działania handlowe
i marketingowe oraz pozwala na pełne raportowanie pracy jego użytkowników.

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej i obecnie należy do największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej.
Dynamiczny rozwój firmy spowodowany zwiększającym się asortymentem produkcji, wprowadzaniem nowych technologii i metod zarządzania spowodował zwiększenie konkurencyjności firmy DOMEX zarówno pod względem jakości jak i ceny. Wyroby produkowane przez DOMEX posiadają wszelkie świadectwa, zatwierdzenia, atesty i certyfikaty.